Ловець снів – вчимося робити своїми руками поетапно. Покрокова інструкція + фото

Готова схема створення простого і красивого ловця снів своїми руками. Фото готових робіт, красивого оформлення, а також докладний опис як його використовувати.

Ловці снів популярні по всьому світу, зважаючи захистом від нічних кошмарів. У цього предмета глибока і цікава історія, до того ж, ловець снів чудово вписується в більшість інтер’єрів і радує своїх господарів.

Багато хто задається питанням – як зробити ловець снів своїми руками? Виявляється, що це зовсім не складно, потрібно просто скористатися інструкцією і повірити у власні сили.

Походження амулета

Перш ніж зробити ловець снів своїми руками покрокова інструкція до якого легко допоможе впоратися з цим завданням, потрібно ознайомитися з історією та призначенням цього предмета. Цей амулет був придуманий індіанцями, які проживають у північних частинах Америки, які вважали, що кошмари наводять злі духи.

Пристрій амулета задумано таким чином, що страшні сновидіння застряють в плутанині ниток, а добрі сни проходять крізь отвір в середині оберега.

За легендою, цей оберіг був подарований племені індіанців добрим духом у вигляді павука, саме тому ловець снів має таку будову, схожу з павутиною. Виготовляли амулет з різних матеріалів – рогів тварин, гілок дерев, намистин, пір’я і так далі.

Кожен з цих матеріалів ніс в собі особливе значення, але сьогодні цей оберіг став звичайним предметом інтер’єру, який можна виготовити з будь-яких підручних матеріалів. Спробуйте зробити уловлювач снів своїми руками, адже це неймовірно захоплююче заняття.

Як зробити оберіг від поганих снів?

Для виготовлення традиційного амулета, потрібно використовувати тільки матеріали, створені природою. Але в наш вік не у кожного міського жителя знайдеться щось подібне, тому матеріали для ловця можна купити в магазині декору або рукоділля

В ідеалі для підстави краще всього використовувати гілки верби, але якщо їх не вдасться, тоді можна замінити їх на звичайні п’яльці для вишивання.

Готуємо наступні матеріали:

  • Підставу ловця, гілки верби або п’яльця
  • Муліне різних кольорів можна брати в одній колірній гамі, залежно від стилю амулета
  • Намистини можна використовувати різні, за смаком
  • Важлива частина оберега – пір’я, дістати їх не складно, в ідеалі це повинні бути пір’я сови або інших хижих птахів
  • Ножиці, голка і клей
  • Стрічки з атласу, щоб оповити ними підстава

Ловець снів своїми руками схема плетіння – це нескладна інструкція, у ловця має бути тридцять шість променів, що відходять від центру і перетинають нитка-спіраль.

Підстава: підготовка

Гілки верби потрібно зігнути в коло, один кінець гілки повинен обплітати інший кінець. Після цього основа повинна підсохнути, на це може піти кілька днів. Коли основа підсохне, можна прикрасити його стрічками, або ж залишити в природному вигляді.

Якщо гілки знайти не вдалося, можна використовувати п’яльці, або ж знайти круглу дерев’яну раму у магазині рукоділля. Якщо використовуйте картонна основа, його потрібно щільно обмотати муліне.

Плетіння павутини

Ловці снів своїми руками покрокова інструкція має на увазі під собою плетіння, вважається дуже важливим елементом, адже саме ця павутина утримує погані сновидіння, які розчиняються з першими світанковими променями.

Треба відразу зазначити місце кріплення ниток, потім нитка повязывается на основу і дістається через кільце з лівого боку. Так треба зробити по всьому основи, перший ряд плетіння буде готовий. Далі пасе другий ряд, але в цей раз нитки кріпляться до ниток першого ряду.

Коли досягнете центральній частині, нитка просто зав’язується міцним вузлом. На плетіння можна нанизувати намистини, для цього необхідно надягати їх відразу на нитки, по ходу плетіння.

Ловець снів: декорування

До прикраси амулета потрібно підійти відповідально. Якщо ви робите ловець снів своїми руками для дітей, то можна зробити оберіг і яскравим різнобарвним, використовуючи кольорові намистини і нитки муліне.

З боків і знизу ловця потрібно повісити кілька міцних ниток, які прикрашаються нанизаними на них намистинами, а також не забувайте використовувати пір’я. Дуже гармонійно виглядають намистини, які відмінно поєднуються з пір’ям і натуральним дерев’яним підставою.

Куди вішається ловець снів?

Ідеальна умова для амулета – коли через нього проходять потоки повітря, це дозволить йому ловити більше поганих сновидінь і затримувати їх у своїй магічній павутині. Звичайно ж, ловець снів повинен знаходитись як можна ближче до місця сну, саме тому найчастіше його поміщають над спальним місцем.

На амулет обов’язково повинен потрапляти сонячне світло, сонце знищує і проганяє погані сни, які застряють в павутині і залишаються там до ранку.

Ловець снів краще не вішати на стіну, а трохи подалі від стіни, щоб навколо нього було повітря. Можна зробити різноманітні ловці снів своїми руками, так як це зовсім не складно, але вимагає творчого підходу.

Амулет, зроблений власноруч, буде мати набагато більше сили, адже у нього буде вкладена ваша енергія. Такий оберіг можна повісити на дитяче ліжечко, він допоможе малюкові міцно спати і бачити тільки добрі і добрі сни.

Матеріали для ловця снів

Вважається, що штучні матеріали гірше передають енергетику господаря, ніж натуральні.

Саме тому дуже рекомендується використовувати для цього амулета тільки натуральні камені, пір’я, основу і намистини. Але якщо ловець снів створюється виключно в декоративних цілях, тоді можна сповна проявити фантазію і зробити його з будь-яких елементів.

Ловець снів як зробити своїми руками дієвий захисник від кошмарів? Слідуючи інструкції, можна виготовити чудовий амулет, в якому буде полягати частинка вашої душі.

Вважається, що уловлювач снів має унікальну здатність захищати не тільки від поганих снів, але і від демонів, які часто атакують саме сплячої людини. Сонячне світло очищає амулет від негативної енергії щоранку, як тільки починається світанок.

Такий амулет відмінно впишеться в інтер’єр в стилем етно і нью-ейдж, він також є невід’ємним атрибутом культури хіпі. Сьогодні ловець снів можна зустріти майже в кожному другому будинку, так як це не простий корисний винахід, але і дуже стильний.

Фото ловців снів своїми руками