Підставка для телефону своїми руками поетапно: інструкція з фото та описом

Вчимося робити просту підставку для телефону своїми руками. Незвичайні ідеї від майстринь, багато фото, готова схема створення практичною і функціональною підставки.

Сьогодні функції мобільного телефону далеко вийшли за межі дзвінків і СМС повідомлень. За допомогою електронного пристрою можна грати в ігри, переглядати відеоролики, фільми і телепередачі, подорожувати по сайтах в інтернеті.

При цьому тримати телефон у руках довгий час незручно, а стихійна опора з чайної гуртки не відрізняється великою надійністю. Тому варто розглянути, як зробити підставку для телефону своїми руками.

Моделі з підручних матеріалів

Якщо підставка для смартфона своїми руками потрібна терміново, можуть знадобитися предмети, що лежать на столі:

Проста конструкція виходить з канцелярських затискачів і пластиковою (або паперовій) картки. Досить закріпити біндери з протилежних сторін основи, поставивши на них пристрій.

Альтернативою затискачів стають канцелярські скріпки, зігнуті у вигляді мініатюрних підставок. Картонної основи для такого власника не потрібно. Двох великих скріпок зазвичай вистачає, щоб утримати смартфон.

Незвичайна підставка під телефон своїми руками виходить на основі втулки від туалетного паперу, яка являє собою порожню картонну трубку. У ній можна виконати пристрій, де буде знаходитися пристрій. А пластикові стаканчики по краях додадуть конструкції вид портативної колонки.

Компактну підставку можна зробити з пластикової карти. Враховуючи, що банківська картка після такого апгрейда стане непридатною до використання за прямим призначенням, краще використовувати непотрібну дисконтну картку або подарунковий сертифікат.

Пластик обрізають з одного кута, щоб створити опору, а з іншого боку вирізають роз’єм, відповідний ширині телефону.

Основою для підставки може стати дріт завтовшки 2-3 мм. Її потрібно зігнути в форму двох літер «Л».

При бажанні зібрати тримач можна з конструктора лего. Тут припустимі різні комбінації. Причому саморобну конструкцію так само просто розібрати.

Якщо в домашній аудіотеки залишилися плівкові касети, можна на час запозичити футляр від однієї з них. Щоб зручно поставити телефон, достатньо вивернути конструкцію зворотною стороною.

Якщо в запасі є 6 олівців, підставку можна зробити з них скріпивши гумками для волосся. Щоб конструкція стояла міцно, потрібно зробити її подобою піраміди. Телефон кладеться на основу трикутника, зроблене з двох олівців.

Ще один варіант підставки виконується з винних пробок, сполучених між собою.

найпростішою опорою для гаджета стане рулон скотчу. При достатньому діаметрі смартфон можна помістити всередину.

Варіант з паперу або картону

Володіючи навичками орігамі, можна перетворити своїми руками в тримач для телефону аркуш паперу. Для цього на аркуші А4 залишаються 4 згину, ділять простір на 4 рівні поперечні смуги. Потім лист розгортається, візуально ділиться навпіл. Робиться 2 нових згину по чверті з кожного краю.

Заготівля перевертається іншою стороною, де загортається край, що становить 1/8 довжини листа. Залишається перевернути аркуш, зігнути його спочатку по поздовжніх згину, а потім з поперечним. В результаті вийде трикутник з кишенькою для телефону.

Щоб зробити підставку для планшета своїми руками, варто використовувати картон. З цього матеріалу вирізаються 3 прямокутні деталі. У двох з них намічаються отвори під тримач. Потім згинають і склеюють у формі трикутника. Шви додатково фіксуються биндерами.

Утримувачі, які кріпляться до стіни

При бажанні перетворити смартфон в подобу телевізійної панелі в якості основи держателя можна використовувати стару коробку з-під диска. Робота виконується за наступною схемою:

  • Після вимірювання параметрів пристрою футляр розбирається на дві частини.
  • На плоскою пластмасовою частині наноситься схема смартфона. Для конструкції потрібно задня прямокутна панель з чотирма бортиками по краях.
  • За нанесеної розмітки деталі розрізаються. Щоб виключити дряпання екрана об гострі краї, їх затуплюють наждачним папером.
  • Тепер належить з’єднати деталі конструкції клейовим пістолетом.
  • До верхньої частини держателя з боку стіни прикріплюється елемент з отворами для шурупів. Знизу бортики доповнюються куточками і м’якою плівкою, щоб пристрій випадково не впало.

Залишається вкрутити пару саморізів у стіну і повісити на них готову конструкцію.

Підвісний тримач легко зробити з пляшки. Для цього відрізається шийку і частково передня стінка. Залишається зробити у верхній задній частині отвір для гачка. За схожою схемою робляться утримувачі з ємностей, що залишилися після шампунів або гелів для душу.

Дерев’яні конструкції

Варто враховувати, що підставка під планшет виконується з урахуванням ваги пристрою. Тому для неї розумно використовувати тверді і міцні матеріали. Так, щоб зробити конструкцію з деревного бруса, необхідно:

 • вирівняти краю заготовки;
 • намітити розміри смартфона;
 • обрізати по розмітці із закругленням і обробкою поверхні від шорсткостей;
 • позначити місця для пазів ззаду;
 • прорізати отвори, очистивши їх від сміття;
 • зашкурити вироби, після обробивши його морилкою;
 • зібрати елементи в єдину конструкцію.

В якості альтернативного варіанту можна використовувати дошку, до якої посередині доведеться зробити щілину настільної пилкою.

Зайва частина матеріалу відрізається. Паз обов’язково виконується під кутом, щоб забезпечити потрібний нахил пристрої. Виконане отвір потребує шліфовки і покриття маслом.

Що потрібно врахувати при виборі типу підставки

Плануючи збирати тримач для телефону, потрібно зрозуміти:

 • планується конструкція для тимчасового або постійного користування;
 • має значення її зовнішня естетика;
 • витримає матеріал вага пристрою;
 • наскільки безпечний варіант для телефону і його власника;
 • якщо мова йде про складною і вигадливою підставці, важливо зрозуміти, чи вистачить часу і навичок для здійснення плану.

Визначившись з цими параметрами, можна приступити до вибору оптимальної моделі.

Підведемо підсумки: існує кілька способів, як зробити тримач для телефону для дому або офісу. Вибір матеріалу і типу конструкції визначається параметрами телефону, а також уподобаннями його власника.

Фото підставок для телефону своїми руками