Піньята своїми руками поетапно: легка інструкція з фото і описом всіх етапів

Готова інструкція, як зробити піньята своїми руками в домашніх умовах. Багато фото красивого оформлення, готові схеми і ексклюзивні ідеї від майстринь.

Піньята — невід’ємний атрибут всіх дитячих свят в латиноамериканських країнах. Вона являє собою об’ємну, спочатку порожнисту, іграшку, прикрашені великою кількістю стрічок, декору з тканини та паперу.

Перед святом її наповнюють різними солодощами і маленькими іграшками, потім підвішують на канат або мотузку на висоту зросту дорослої людини.

Всім бажаючим отримати вміст піньята потрібно добре попрацювати — збити іграшку за допомогою біти або проломити її ударом там, щоб висипалося вміст. Цікавіше боротьбу за подарунки робить правило, згідно з яким очі кожного гравця повинні бути надійно закриті пов’язкою.

Піньята все частіше з’являються на дитячих святах і в наших широтах. Тому дбайливі батьки задаються питанням, як зробити пиньяту своїми руками. Процес по виготовленню цієї іграшки займе у Вас буквально кілька годин.

Якщо дотримувати всі рекомендації і порядок дій — піньята вийде міцна, красива, а гра буде дуже цікавою.

З чого можна зробити пиньяту

Перш ніж вибрати матеріал для виготовлення піньята необхідно визначитися з формою і дизайном. Якщо Ви хочете зробити пиньяту кулястої форми (наприклад, сонце, смайлик, апельсин, восьминіг), то Вам необхідно буде використовувати техніку пап’є-маше, а основою стане великою повітряна кулька.

Піньята своїми руками в домашніх умовах може бути зроблена також з картону або старих коробок. Такий матеріал відмінно підійде, якщо Ви захочете зробити пиньяту більш складної форми — тваринного або мультяшного героя.

Як зробити основу для піньята з повітряної кулі

З повітряної кульки може бути зроблена відмінна піньята своїми руками. В домашніх стінах обов’язково знайдуться інші необхідні матеріали для виготовлення:

 • старі газети
 • паперовий клей ПВА
 • скотч
 • дріт

В першу чергу необхідно вибрати повітряна кулька, він повинен бути досить великим. Потім надути його до максимального розміру.

Старі газети потрібно розрізати на смужки товщиною приблизно 5 сантиметрів. Ці смужки потрібно як слід просочити клеєм і наклеїти по всій поверхні кулі у кілька шарів.

У процесі обов’язково потрібно залишити місце для отвору. Відмінно підійде область, де знаходиться хвостик від кулі.

Після того, як всі смужки наклеєні, потрібно залишити куля сохнути до тих пір, поки газети не затвердіють. На це може знадобитися час, можна залишити куля сохнути на ніч.

Після того, як підставу піньята затвердіє необхідно буде лопнути кульку і витягнути його конструкції. Потім слід наповнити основу яким-небудь вмістом — цукерками, серпантином, конфетті і так далі.

Отвір, через яке наповнювалася піньята, потрібно щільно заклеїти скотчем, залишивши невеликий отвір для того, щоб зробити гак з дроту, за який можна повісити іграшку на мотузку.

Як зробити основу для піньята з картону

З картону або старих коробок можна зробити пиньяту абсолютно будь-якої форми. Для цього потрібно:

 • аркуш паперу
 • ручка
 • картон або коробки
 • канцелярського ножа
 • скотч
 • дріт

може бути Зроблена така піньята своїми руками в домашніх умовах. Інструкція проста:

 • виберіть форму, яку ви хочете взяти за основу іграшки і нанесіть контур на папір
 • виберіть два однакові за розміром аркуша картону
 • прикладіть форму з паперу до картону і обведіть її ручкою
 • виріжте дві рівні частини для основи
 • зробіть бортики з картону, які будуть скріплювати дві частини основи
 • скріпіть всі частини скотчем
 • проріжте невеликий отвір
 • наповніть основу вмістом і заклейте отвір скотчем

найпопулярніша форма піньята

Сама часто зустрічається в Мексиці форма піньята — це якась подоба сонця і зірок. У такий піньята кругла основа, зроблена з повітряної кульки.

На цій основі в хаотичному порядку кріпиться якусь подобу променів, згорнутих у формі конусів аркушів картону. Пиньяту такої форми не так просто розбити, але це тільки додає інтересу в змаганнях.

Чим наповнити пиньяту

Можна придумати саме різне наповнення, якщо зроблена піньята своїми руками. Відео і фото вийдуть дуже ефектними, якщо в момент, коли розіб’ється піньята з неї вилетить багато яскравих предметів.

найголовніше — основне наповнення повинно бути цінним для дітей або інших учасників вечірки. Це можуть бути цукерки, іграшки, невеликі подарунки. Для того, щоб додати яскравості моменту, можна додати до основного вмісту конфетті, блискітки, серпантин.

Як прикрасити пиньяту

Найчастіше пиньяту прикрашають гофрованої папером яскравих кольорів. Її нарізають смужками, колами або квіточками і приклеюють до основи на клей ПВА або двосторонній скотч. Дрібні деталі використовують тому, що в момент, коли піньята розіб’ється нічого не повинно заважати вмісту легко висипатися. Також в якості декору використовують шматочки м’ятою папери, тонкі смужки паперу та конфетті.

Якщо не виходить зробити пиньяту

Якщо у Вас не виходить швидко зробити пиньяту і час сильно обмежений, спробуйте організувати альтернативну гру для свята. Вам знадобиться багато повітряних кульок і дротики. Наповніть частина повітряних кульок конфетті і блискітками, а іншу частину цукерками.

В хаотичному порядку прикріпіть кулі до стіни або іншої поверхні і запропонуйте своїм гостям потрапити в кулі дротиками. Також в кулях можна заховати записки з назвами подарунків, які стануть призами для учасників.

Самостійно пиньяту досить легко зробити. Самий головний ресурс, який Вам знадобиться — це час. Якщо у Вас є більше одного дня на підготовку піньята, Ви можете зробити красиву іграшку, класичної кулястої форми.

Якщо у Вас є всього кілька годин, Ви можете зробити пиньяту у формі якогось мультяшного героя або тварини. Якщо у Вас зовсім немає часу на виготовлення і гості вже на порозі, Вам знадобиться ідея гри з повітряними кулями. Ця гра має схожий принцип і зміст і обов’язково сподобається Вашим гостям.

Фото піньята своїми руками