Що подарувати дівчинці на день народження: 150 фото ідей цікавих і оригінальних подарунків

Детальний огляд з описом ідей, що краще подарувати дівчинці на день народження. Багато фото, рекомендації, ідеї для упаковки, варіанти на всі випадки.

Вибрати цікавий подарунок для дитини непросто, особливо якщо хочеться, щоб іграшку не відправили порошитися в шафу відразу ж після представлення.

Самий розумний оптимальний варіант – купити подарунок, відповідний інтересам дитини або подарувати гроші. Тоді буде більше шансів, що такий варіант влаштує іменинницю.

Подарунок для дитини

Подарунки для 10-річної дитини можуть стати кошмаром для батьків та інших дорослих, які стикаються з вибором сюрпризу. Питання «що подарувати дівчинці на рік?» напевно викликає менше труднощів.

Діти до 10 років дуже активні. Це досить складний вік – вони більше не діти, але ще й не дорослі. Пройде кілька років, перш ніж вони стануть підлітками. Їм все ще подобається проводити час, граючи. Іграшки для них повинні розвивати як фізичну форму, так і навчати, впливати на розвиток логічного мислення, давати знання в різних областях.

Незалежно від того, чи йдеться про дівчаток або хлопчиків, варто мати на увазі, що 10-річна дитина тільки починає вступати в досить складний для себе період. Він більше не хоче, щоб з ним поводилися як з немовлям, але він все ще залишається таким.

Змінюються і його тіло, і розум, його інтереси з’являються і зникають, і для його правильного розвитку як і раніше потрібно багато стимулів, тому треба трохи подумати, щоб ігри не тільки приносили задоволення, але і певну користь. Важлива і мода – дитина цього віку добре знає, які іграшки популярні і в що його однолітки найбільше хочуть грати.

Так що придумати хороший подарунок непросто, але, безумовно, варто придивитися до зацікавило його варіанту. Іграшка для 10-річної дитини повинна бути адаптована до його здібностей та інтересів, і навіть бути трохи за межами можливостей стимулювати розум до підвищеної активності.

Можна витратитися на предмети, що дозволяють займатися фізичними вправами на свіжому повітрі, механізовані гаджети, наприклад, автомобілі з дистанційним управлінням, які, крім розваги, також використовуються для навчання.

Особливості вибору подарунка для дівчинки

Що стосується подарунка десятирічній дівчинці, то тут справи ще складніші. Помітно, що дівчатка розвиваються дещо швидше, їх дорослішання проходить набагато динамічніше і повно сюрпризів. Інтереси теж змінюються, як у калейдоскопі.

Що подарувати дівчинці на 10 років? Вибрати подарунок дівчинці не так-то просто. Проте варто дізнатися про потреби та захоплення дитини, і цікава ідея цілком може з’явитися.

Новорічний подарунок

Що подарувати дівчині на Новий рік? Тут ситуація дещо простіша. Можна попросити дитину підготувати спеціальний список подарунків з пропозиціями для Діда Мороза.

При такому розумному і досить простому способі ймовірність знайти для дитини предмет, що відповідає його інтересам, значно зростає. До речі, таким чином вдасться познайомитися з захопленнями дівчинки і, можливо, зрозуміти, які з них можна було б небагато розвинути, купивши відповідний подарунок.

Розвиваючі ігри та іграшки

Ця категорія іграшок – перевірені і вічні ідеї подарунків для дітей. Настільні ігри повернули собі популярність і користується попитом як серед дітей, так і серед дорослих.

Тому, якщо ви вирішили купити настільну гру в подарунок 10-річній дитині, то, цілком можливо, що вдасться порадувати всю сім’ю і, в першу чергу, іменинницю.

зрештою, така гра об’єднує і зміцнює сімейні узи, а головне, це привід для того, щоб разом провести час і поговорити з дитиною. Вибираючи, що подарувати дівчинці на день народження, цілком можна розглянути цей варіант.

Незвичайні ідеї подарунків

Вибір цікавого подарунка для 10-річної дитини може стати головним болем. Особливо, якщо хочеться, щоб дитина одержала задоволення від подарунка і щоб іграшка не була швидко забута.

Є такий ризик, коли купівля здійснюється необдумано і в останній момент, а потім виявляється, що подібні речі давно вже не популярні. Навіть вибираючи, що подарувати на народження дівчинки, буде набагато менше труднощів.

Подарунком 10-річному може стати участь в цікавому заході, поїздка або спільну подорож. Така незвичайна ідея подарунка має право бути, якщо, звичайно, вона пов’язана зі сферою інтересів дитини. Якщо вдасться догодити дитині, то спогади від такої подорожі у нього залишаться надовго.

Оригінальний подарунок 10-річній дівчинці не обов’язково повинен бути дорогим. Це може бути похід у кіно, похід в зоопарк, аквапарк або басейн. Звичайно, краще всього, якщо подарунок буде в якійсь мірі відповідати інтересам дитини. Тому перед цим варто порадитися з батьками або дізнатися у самої дитини.

Зазвичай у 10-річних вже є певні захоплення. Любителю коней обов’язково сподобається навчитися кататися на коні, а прихильнику конструкторів буде приємно побачити виставку з кубиків або інших елементів.

Все це варіанти?

Це лише деякі з ідей подарунків для 10-річних дітей, які можна купити. Залежно від інтересів дитини і наявних у нього іграшок і можливостей, що кожен з них може порадувати дітей.

В теорії, настільні ігри надовго займуть дівчинку, а заодно розвинуть здатність логічно мислити, навчать самостійно приймати рішення при плануванні стратегії. Розвиваючі ігри допоможуть у навчанні.

3D-пазли і різні блоки подарують дитині цікава розвага. Садові аксесуари забезпечать відмінне розвага на свіжому повітрі. Моделі для склеювання та набори для виготовлення прикрас дадуть можливість дітям працювати самостійно, навчать терпіння і акуратності.

Авто на пультовом управлінні і інші іграшки з дистанційним управлінням – відмінний варіант подарунка, адже гра з ними стане чудовим розвагою для дітей і батьків.

Але це все в теорії. На практиці ці подарунки можуть і не сподобатися дитині. Можливо, що вони не відповідають його інтересам. А можливо, що у нього вже і так багато іграшок, тому нова настільна гра або лялька не буде цінуватися належним чином.

Тому обов’язково варто дізнатися, що можна подарувати дівчинці, порадившись з батьками або ж запитавши дитини безпосередньо. Як варіант, можна просто подарувати дитині гроші безпосередньо або віддати батькам.

Фото подарунків дівчинці