Що подарувати доньці: 140 фото кращих ідей і рекомендацій по вибору подарунка для дівчинки на День Народження

Докладний огляд найбільш цікавих і приємних подарунків для доньки. Багато фото ексклюзивних варіантів, рекомендації, як упакувати і презентувати подарунок для дівчинки.

У наш час важко здивувати когось подарунком, тим більше рідну дочку. Незважаючи на величезний вибір варіантів подарунка, зупинитися на конкретному буває складно.

Щоб зрозуміти, що подарувати дочці на День народження, потрібно врахувати безліч нюансів: вік, інтереси, захоплення і т. д.

Вибір подарунка на перший день народження

Після народження дитини час пролетить швидко і виникне питання, що подарувати дочці на рік. Відповідь здається простим лише на перший погляд.

На ринку дитячих товарів представлено безліч різних варіантів, які можна розділити на кілька категорій.

Подарунки для фізичного розвитку

  • Толокар — одна з найпопулярніших іграшок у дітей віком 1-4 роки. Будь-яка дівчинка в захваті від керування автомобілем. Для вибору оригінального подарунка, потрібно вибирати модель з мордочкою улюбленої тварини іменинниці.
  • Конячка-гойдалка — у багатьох цей образ асоціюється з дитинством. Її можна побачити на старих чорно-білих знімках. Такий подарунок стане не тільки окрасою кімнати дівчинки, а допоможе розвивати спритність і вміння тримати рівновагу. Психологами було доведено, що маятниковий розгойдування позитивно впливає на психіку дитини. З цієї причини малюків укачивают на руках і в ліжечку.
  • Стрибун — це силіконова фігура наповнена повітрям. На ній можна скакати і весело проводити час. Такий подарунок буде не тільки приємним, але і корисним. Стрибун прекрасно розвиває рівновагу і координацію рухів, стимулює і розвиває м’язову структуру.

Подарунки для інтелектуального розвитку

  • Бизиборд — оригінальний, досить свіжий варіант подарунка. Він заслужив визнання батьків на піку популярності системи розвитку «Монтессорі». Основний принцип системи — допомога дитині в самостійному розв’язанні задачі. Для цього потрібно створити певне середовище, в якій дитина зможе виконувати всі необхідні дії сам. Існує величезний вибір відповідних іграшок і предметів.
  • Книжка-іграшка зручна своєю мобільністю. Її можна прихопити з собою в дорогу або місце, де потрібно тривале очікування. Кращий вибір для прихильників фрази «книга — найкращий подарунок».

Вибір подарунка на Новий рік

Батьки знають свою дитину краще, ніж хто-небудь. Саме з ними дівчинка може поділитися мріями про заповітний подарунок, який бажає побачити в цей чарівний день і допомогти тим самим відповісти на питання, що подарувати дочці на Новий рік.

Ляльки та іграшки

Дівчатка будуть раді отримати у подарунок ляльку, героїню з улюбленого мультфільму. Також можна додатково подарувати наряд анімаційного героя і вибрати костюм не тільки для дитини, але й для себе.

Якщо у маленької дівчинки вже є безліч ляльок, буде легко вирішити що можна подарувати доньці і вибрати ляльковий будиночок. Вибір дуже великий, а будиночки розрізняються кількістю поверхів, кольором і дизайном, матеріалом виготовлення та іншими параметрами.

Якщо у вашої дочки вже є будиночок для ляльок, можна подарувати іграшковий набір меблів. Благоустрій житла – це завжди цікавий і захоплюючий процес, яким люблять займатися маленькі господині.

Подарунки для творчості

Починаючи з п’яти років, у дівчаток виявляються творчі здібності. Відмінним рішенням для подарунка стане набір кольорового пластиліну, фломастери, фарби з пензликами.

Юні дівчатка люблять наслідувати дорослим у всьому, тому їм можна подарувати набір юного лікаря, вчителя, продавця, парфумера – всі ці варіанти будуть до речі.

Дівчинка буде ж зраділи, отримавши в подарунок цікаві барвисті дитячі книжки з історіями про улюблених персонажів, розвиваючу абетку, магнітну дошку з набором букв і цифр – такі подарунки корисні для розвитку.

В якості подарунка можна вибрати м’яку іграшку будь-якого розміру. Такий подарунок завжди буде приємним і актуальним для ігор.

Варіанти подарунків 10-річній доньці

Досягаючи десяти років, багато дівчатка починають набувати інтерес стосується не тільки ігор. Хтось починає займатися спортом, деякі захоплюються творчістю, інші проводять час за читанням улюбленої книги. Щоб зрозуміти, що подарувати дочці на 10 років, розглянемо цю тему більш детально:

  1. У всі часи книга вважалася одним з кращих подарунків, для людини, яка захоплюється читанням. Перевага книги полягає в тому, що вона навіть не будучи навчальною літературою, допомагає дітям розширити кругозір, розвивати фантазію й творчі здібності. Немає сенсу наводити в приклад певних авторів чи твору, так як існує величезна кількість жанрів та напрямів і робити вибір потрібно індивідуально, виходячи з інтересів дитини.
  2. Домашній вихованець. Маленький звір допоможе навчитися піклуванню інших. Вибір можна зупинити кошеня чи цуценя. Альтернативним варіантом стануть черепаха, декоративна щур або папуга, потребують менше часу для догляду.

Варіанти подарунків 12-річній доньці

12 років – досить складний вік, досягши якого вчорашній дитина набуває нові інтереси і починає звертати увагу на речі, які раніше не помічав. І мова йде не лише про косметику, але і з складних технічних пристроях, таких як смартфон, планшет фітнес-трекер та інші. Щоб зрозуміти, що подарувати дочці на 12 років, розглянемо цю тему більш детально:

  1. Гаджети. В наші дні діти не по днях, а по годинах і тому гаджети, що здаються на перший погляд складними, є для бажаним подарунком. Такий модний і функціональний подарунок можна піднести донечці в досить ранньому віці. У наш час телефон призначений не тільки для дзвінків, він володіє безліччю корисних функцій як у школі, так і для загального розвитку. Його можна використовувати не тільки для навчання, але і для розвитку творчих здібностей, за допомогою додатків, представлених сьогодні у величезному асортименті.
  2. Дитячі косметичні засоби. 12 років, той вік для дівчинки, в якому вона починає дорослішати і стежити за своєю зовнішністю. При виборі в якості подарунка косметичних наборів, потрібно ретельно стежити щоб у складі не було речовин, які можуть чинити шкідливий вплив на дитячу шкіру.
  3. Різні цікаві та розвиваючі ігри. Перевага таких настільних ігор полягає в тому, що грати в них можна в компанії друзів і крім розвитку кмітливості, вони покращують комунікативні навички. Також можливо подарувати великий малюнок з пазлів і зібрати їх усією сім’єю.

Фото подарунка для доньки