Що подарувати на весілля молодятам: ТОП-найкращих подарунків, ідеї, фото, упаковка

Рекомендації по вибору ексклюзивного та памятного подарунка на весілля для наречених від батьків, сестри, брата, і друзів. Красивий дизайн і ексклюзивна презентація подарунка на весілля.

Весілля – один з найяскравіших і найважливіших днів для молодят. Відзначають весілля в нашій країні широко, з розмахом, запрошуючи багато родичів, друзів і близьких, щоб розділити з ними радість.

Крім самого дня одруження, у нас прийнято відзначати річницю весілля. Коли хтось із друзів кличе на весілля або річницю, в голові з’являється питання, яке не дає спокою: «що подарувати на весілля друзям?». Здавалося б, сучасний ринок представляє на наш вибір величезний асортимент варіантів подарунка, але ж кожному хочеться не тільки бути оригінальним, але і догодити друзям. Тут також подано список, що не можна дарувати на весілля.

Весілля батьків

Святкування річниці весілля батьків важлива подія як для них самих, так і для дітей. Так як в цей день колись почалося формування їх сім’ї. Вибираючи, що подарувати батькам на весілля, точніше на її річницю, бажано віддавати перевагу парним подарункам, які будуть поєднуватися між собою або ж подарункам, які можна використовувати разом.

Це робиться для того, щоб підкреслити їх єдність і любов. До таких подарунків можна віднести, наприклад, яке-небудь спільне подорож або предмети побутової техніки, які спрямовані на те, щоб зробити спільне життя простіше і комфортніше.

Важливі моменти при виборі подарунка

Звичайно, при виборі подарунка потрібно враховувати деякі деталі: вік, інтереси і так далі. Наприклад, не варто дарувати людям у віці путівку, яка буде включати дайвінг або скелелазіння, набагато доречніше буде тижневий протдых в санаторії або оздоровчому центрі.

Дуже важливо, при виборі того, що подарувати на річницю весілля батьків, не забувати про те, що такі подарунки не повинні бути знеособлені. Потрібно обов’язково брати особисту участь у створенні та оформленні подарунка.

Мова звичайно не йде про те, щоб робити аплікації або ліпити вази з глини. Вдалим варіантом стане гравірування, якщо вона доречна на подарунок. В іншому випадку можна оформити вітальну листівку, особисто скласти букет або написати привітання у віршованій формі.

Вдалі варіанти подарунків

Вдалим подарунком на річницю батькам може стати книга, зроблена своїми руками або виготовлені на замовлення, яка буде включати в себе: дані генеалогічного древа; дослідження походження сімейної прізвища; фотографії, на яких відображені пам’ятні моменти важливі для всієї родини. Так само, в наші дні, можливо замовити сімейний портрет, зроблений за наданим фотографіям.

Також в якості подарунка можна розглянути наступні варіанти:

 • квитки на якийсь культурний захід або романтична вечеря в гарному ресторані;
 • парні ювелірні прикраси, наприклад, браслети з вітальними гравировками;
 • зручний диван або пара крісел, які будуть забезпечувати додатковий затишок;
 • парні предмети одягу, наприклад, футболки або толстовки з нанесеними фотографіями один одного.

Оригінальне оформлення грошового подарунка

Ну і звичайно, в певній ситуації, в якості подарунка можуть виступати грошові кошти. У цьому випадку може виникнути питання: «як подарувати гроші на весілля?», адже вручити купюри буде не зовсім коректно, так і не дуже урочисто. Для цього можна скористатися одним з наступних варіантів:

 1. можливо покласти гроші у велику коробку і святково її упакувати, виглядати такий подарунок буде урочисто і буде містити в собі приємний сюрприз;
 2. як варіант, можна покласти купюри в звичайний парасольку, відкривши який подружжя будуть дійсно здивовані;
 3. так само оригінальним подарунком стануть надуті повітряні кулі всередині яких будуть грошові купюри;
 4. ще одним варіантом оригінального дарування грошових коштів може стати коробочка, в якій складені гроші, упакована в коробку побільше, а ця в наступну і так далі;
 5. крім іншого, грошовий подарунок можна упакувати в шоколадку, попередньо виготовивши для неї святкову обгортку.

Весілля друзів

Підібрати подарунок на весілля друзів, з одного боку простіше, ніж батькам, так як за рахунок віку збільшується кількість варіантів. З іншого боку, інтереси і захоплення батьків, які поряд все життя, більш доступні, відповідно шанс подарувати непотрібний подарунок на багато менше.

Очевидно, що підбирати подарунок коштує індивідуально, а універсальні рішення зазвичай менш яскраві і незапоминающиеся. Для того, щоб згенерувати оригінальну ідею подарунка на весілля або прийняти рішення що подарувати на рік весілля друзям можна розглянути наступні варіанти подарунків:

 1. парні подарунки чудово підійдуть, так як є символом любові і прихильності молодят;
 2. якісну постільну білизну, на яке можна додати ініціали нареченого та нареченої;
 3. ексклюзивна книга для ведення генеалогічного древа знову утворилася сім’ї;
 4. якісна і корисна побутова техніка – їй завжди будуть раді в молодій сім’ї, так як вона допоможе боротися з рутиною;
 5. іменний, виготовлений на замовлення фотоальбом, допоможе зберегти приємні моменти;
 6. робот-пилосос стане модним і в той же час корисним подарунком;
 7. фітнес-браслети – сучасний і стильний подарунок для молодят, які захоплюються спортом;
 8. подарунковий сертифікат на придбання техніки може стати приємним подарунком, що дозволяє нареченому і нареченій зробити вибір самим;
 9. зручні сучасні крісла, в яких пара зможе разом проводити час біля телевізора.

І не потрібно забувати про те, що оригінальність і користь подарунка — це дуже важливо, але бажано, щоб при цьому подарунок не був знеособлений і нагадував молодятам про дарувальника.

Подарунок нареченому від нареченої

Перш ніж вирішити, що подарувати чоловікові на весілля потрібно зрозуміти, що в цьому випадку найголовніше які емоції вкладені в подарунок, а його вартість не грає ніякої ролі.

Дуже важливо, щоб майбутній чоловік відчув, що подарунок не просто куплений, а вибирався з любов’ю і теплотою. Серед таких подарунків можуть бути:

 • крісло, розраховане на двох;
 • парні брелоки для ключів з гравіюванням будуть завжди нагадувати чоловікові і дружині один про одного;
 • окуляри віртуальної реальності можуть стати бажаним і сучасним подарунком;
 • виготовлений на замовлення чохол для смартфона зі спільною сімейною фотографією;
 • якісна пір’яна ручка з нанесеної гравіюванням;
 • запонки.

Ну і звичайно завжди потрібно пам’ятати про те, що якщо вибір подарунка було вкладено серце, то він не може виявитися небажаним.

Фото подарунка на весілля