Урок малювання для дітей – вчимося малювати тварин поетапно олівцем

Майстер-клас для дітей з покроковим описом, як намалювати тварин своїми руками. Багато фото і легких схем створення оригінальних малюнків в школу або дитячий садок.

Малювання – це захоплюючий творчий процес, який вимагає певних навичок. Одне із самих популярних напрямків у малюванні – це зображення світу фауни, який дуже багатий і різноманітний.

намальовані Красиві картинки тварин викликають справжній захват, тому бажання повторити такий малюнок з’являється у більшості художників.

Навіщо малювати тварин?

Кожна тварина по-своєму унікальне. Особливості звичок і його руху можуть зачаровувати. Природа створила дивовижних створінь, грація і сила яких вражає.

Звичайно ж, у багатьох з’являється непереборна тяга зобразити на аркуші паперу льва в його шаленому стрибку, або ж благородну коня, що мчить нарівні з вітром. Художник повинен відчути всю міць і первісний магнетизм звірів, саме тому зображення тварин не зрівняється ні з чим.

Існує багато способів, які допоможуть просто намалювати тварин, дітям також корисно зображати звірів і тренувати свої навички малювання.

Зображення коня

Таке прекрасне тварина, як кінь, гідний того, щоб бути зображеною на папері. Спробуйте скористатися простою інструкцією і намалювати коня, скориставшись порадами.

Фото джерело.

 1. В першу чергу, необхідно схематично зобразити контур коні. Готові схеми і малюнки допоможуть вам в цьому.
 2. Морду коня треба малювати легкими і плавними лініями.
 3. Після цього промальовуються вуха і щоки.
 4. Потім виділяється шия, після чого малюються передні ноги.
 5. Після того малюємо живіт і спину коня, потім задні ноги.
 6. Хвіст малюється різкими переривчастими лініями.
 7. Потім потрібно намалювати розвивається гриву і шерсть коні.
 8. Готовий малюнок можна розфарбувати або залишити чорно-білим.

Зображення слона

Спробуйте намалювати милого слоника, який буде не схожий на реалістичний малюнок. Такий варіант відмінно підійде дітям. Ця інструкція допоможе відповісти на питання, як легко намалювати тварин, не докладаючи особливих зусиль.

Слони — це великі і добродушні тварини, які подобаються багатьом дітям. Можна скористатися найпростішої схемою і знайти ту, яка зрозуміла найбільше.

насамперед, малюється форма слона, після цього зображується голова і хобот, не забувайте про вуха і бивні. Потім малюються передні ноги, спина, живіт і будівля ноги тварини. Щоб деталізувати, потрібно домалювати складки на шкірі і нігтики на ногах.

Зображення кішки

Для початку беремо м’який олівець і зображуємо структурний скелет кішки в тій позі, в якій вона буде знаходитись. Щоб малюнок був правильним, необхідно дотримуватися пропорції голови, грудей, таза і відстані між ними.

Не забудьте приділити увагу суглобам, коли будете зображувати лапи тварини. Можна скористатися готовими схемами і змалювати з них.

Поради по зображенню вовни

Детальна поетапна інструкція як намалювати тварин також включає в себе і зображення вовни. Правильне малювання зробить малюнок максимально реалістичним.

 • Починати малювати шерсть необхідно з самих темних місць. Це додасть зображення потрібного обсягу, а промальовувати світлі місця на темних базі буде зручніше
 • Потім зображуються інші шари шерсті, від найбільш темних до світлих. Закінчувати малювання вовни потрібно завжди самим світлим кольором
 • Перед малюванням наступного шару попередній повинен повністю висохнути, інакше не вдасться домогтися деталізації
 • Потрібно зображати хутро в тому напрямку, в якому він лягає на тій чи іншій ділянці шкіри
 • Малювати останній шар потрібно світлими фарбами, пензлик повинна бути тонкою, а фарбу текучою
 • На останньому етапі малюються вуса, вії, а також різні відблиски на шерсті.

Використовуючи ці прийоми, можна зобразити тварину дуже реалістично і натурально, приділяючи увагу кожній деталі.

Необхідні матеріали

Якщо ви не знаєте, як намалювати тварину олівцем, тоді слід дізнатися, що необхідно для того, щоб навчитися цій майстерності. Використовуйте щільну шорстку папір, яка витримує натиск ластику і дає можливість виправити помилки.

Олівець використовується графітний, вони бувають твердими, напівм’якими і м’якими, в залежності від манери малювання художника.

Зображення характеру тваринного

Коли форма і пропорції тварини будуть виходити, можна вчитися надавати зображенню індивідуальність і характер. У малюнку можна зробити акцент на гордості і спокої лева, цікавості мавпи, на люті ведмедя або задумі кішки.

Подібні зображення як не можна краще передають справжню природу тварин і допомагають зробити їх максимально живими і натуралістичними. Настрій звіра повинно відповідати позиції його тіла, це тигр в стрибку на полюванні або напівсонний лев, відпочиваючий під палючим сонцем в савані.

Корисні поради з малювання

Якщо ви не впевнені в своїх силах, краще всього скористатися готовими малюнками і змалювати з них. Точність прийде з досвідом, чим більше спроб, тим точніше і реалістичніше будуть зображення.

Для справжніх шедеврів потрібно дуже багато тренуватися, а також зберігати всі попередні малюнки та порівнювати їх з новими зображеннями. Це допоможе виявити неточності та помилки, виправити помилки і встати на шляху до досконалості.

Зображуйте тварин у різних позиціях, це добре тренує навички і допоможе краще пізнати анатомію звіра. Будь-яка покрокова інструкція для початківців стане відмінним помічником в цій справі.

Фото намальованих тварин