Вчимося малювати миша поетапно олівцем – легка інструкція для початківців

Майстер-клас з фото та описом всіх етапів створення красивих малюнків олівцями і фарбами. Готова схема малювання мишки своїми руками.

Навіть якщо ви зовсім не вмієте малювати, то не впадайте у відчай. Сьогодні існує багато різних майстер-класів, де покроково пояснюється, як намалювати того чи іншого персонажа або тварини. Наприклад, намалювати миша олівцем стає простіше, якщо слідувати інструкції.

Цікаві факти про мишей

Перш ніж приступити до малювання миші, буде корисно дізнатися декілька фактів про цих тварин:

  • Незважаючи на те, що у багатьох вона викликає почуття страху або навіть відрази, на Сході цієї тварини дуже шанують, символізуючи миша з багатством і достатком
  • Незважаючи на поширений міф, миша не любить сир і навіть боїться його запаху
  • Миша може довгий час жити без води
  • Єдиним літаючим ссавцем є кажан
  • Геном гризуна збігається з людським на 80 відсотків
  • Миша, незважаючи на усталену думку про принесений шкоду, надає одночасно і користь людині. Поїдаючи деяких комах, вона позбавляє людину від їх шкідливості і настирливої присутності

Що знадобиться для малюнка

  • Папір
  • Олівець і гумка
  • Фарби (за бажанням)
  • Олівці (за бажанням)

Не впадайте у відчай, якщо намальована картинка миша не вдається з першого разу. Завжди можна спробувати намалювати ще і ще, поки не вийде добитися ідеального результату.

Малюємо мишку з дітьми

Цей майстер-клас навчить, як намалювати миша поетапно. Спосіб підійде як для дорослих, так і для дітей, тому що досить простий і зрозумілий.

Для початку потрібно намалювати півовал, один кінець замкнувши прямою лінією. Трохи збоку намалювати ще один овал – це буде голова. На голові намалювати два гуртка у вигляді вушок, а всередині голови 2 кружечка – це голова. Тепер внизу тулуба потрібно намалювати лапки, а збоку тулуба хвостик.

На голові домалювати вуса, в очах намалювати зіниці. Мишка готова. Тепер залишилося її тільки розфарбувати або залишити такою, як є.

Малюнок цієї миші

Якщо у першому випадку був майстер-клас по малюнку мультяшною миші, то дана інструкція розповість, як легко намалювати миша в її теперішньому вигляді.

Малюнок потрібно починати з промальовування вушок. Малюються два вуха, одне як би визирає з-за іншого. За формою вони будуть представляти два овалу. Тільки один потрібно намалювати повністю, але з одного краю не замикати, а другий намалювати за ним, тобто не цілком.

Далі потрібно намалювати мордочку. Від вуха, яке видно частково, малюється вбік лінія – це буде верхівка мордочки. Вимальовується носик на кінці і знизу мордочка замикається ще однією лінією.

На мордочці потрібно намалювати око і вуса. Око буде один, тому що другий виходить прихованим від художника.

Тепер потрібно намалювати лінію спинки від іншого вуха вбік. Спинку потрібно домалювати до лінії хвоста, залишивши поки на цьому місці розрив. Схематично намалювати задню лапку, намалювавши півколо.

Тепер внизу тіла потрібно домалювати лапки і живіт. Як тільки це все буде готово, на лапках схематично намалювати кігтики. Залишається хвіст. Він у мишей зазвичай довгий і не дуже товстий. Намалюйте його таким же, як ніби він лежить поруч з лапками. Малюнок закінчено.

Мишка з сиром

Забавна мишка з сиром вийде, якщо по кроках намалювати наступний малюнок:

Першою малюється голова. Вона буде схожа на хмару, в лівій частині потрібно намалювати опуклий ніс. З обох сторін тепер потрібно намалювати два великі вуха. Вуха виходять круглої форми. Якщо потрібно зробити ефект обсягу, то всередині малюється дві смуги

Тепер потрібно намалювати детально мордочку. Малюються два очі, носик у вигляді трикутника. Дугою малюємо рот, можна залишити його напіввідкритим, тоді потрібно буде домалювати ще зубки. Тепер на мордочці потрібно намалювати вусики.

Тепер від голови потрібно намалювати тіло. Малюється овал, тіло повинно бути таким, наче миша лежить на шматку сиру. Передні лапки потрібно намалювати складеними на животик, з задні повинні звисати з шматочка сиру.

Зараз потрібно намалювати сам сир. Він малюється в формі півмісяця, а миша лежить на ньому. Чим більший шматок, тим буде цікавіше. На сирі потрібно намалювати дірочки.

Залишився тільки хвостик. Він малюється в нижній частині тулуба і ніби звішується з шматка сиру разом з лапками. Мишка готова.

Мишка з ялинковим кулькою

Мишка з ялинковим кулькою малюється досить легко. Для початку потрібно намалювати сам кулю, всередині можна прикрасити його візерунком або залишити як є.

Мишеня буде стирчати з-за кулі збоку. Потрібно вивести мордочку з вушками. Вона буде розташована трохи під нахилом відносно кулі. Раз мордочка готова, можна вимальовувати деталі на ній.

Малюються очі, носик, вуса, рот. Мишеняти потрібно зробити усміхненим, як ніби він пустотливо визирає з-за кульки. Тепер потрібно домалювати передні лапки зверху кульки, якими він притримує куля. Внизу малюються задні лапка. Залишилося тільки намалювати хвостик, і малюнок готовий.

Яких ще можна намалювати мишенят

Шаблонів малюнків мишей дуже багато. Комусь захочеться намалювати мишку Джеррі з мультика, хто буде шукати, як намалювати кажана. У будь-якому випадку, майстер-класів створено дуже багато. Можна просто взяти для себе зразок для срисовки і малювати мишеняти по шаблону.

У будь-якому випадку, для ідеального малюнка може знадобитися не один урок. Не потрібно впадати у відчай, якщо з першого разу не вийде. Потрібно лише озброїтися папером і олівцем з гумкою, щоб поправляти і прати невдалі лінії.

Будь-який урок потребує часу й зусиль, перш ніж вдасться порадіти результату. Якщо, звичайно, тільки ви не володієте вже початковими азами художника. У цьому випадку малюнок миші вийде швидше.

Фото намальованою миші