Виріб компютер : ТОП-100 фото оригінальних ідей і красивого оформлення

Покрокова інструкція з фото і описом всіх етапів створення вироби компютер. Гарне оформлення, сучасний дизайн, незвичайні ідеї від майстрів з докладним описом.

Багато дітей мріють про те, щоб мати власний комп’ютер, який завжди буде під рукою. Але час, який малюки проводять за монітором, необхідно суворо контролювати, щоб не було проблем зі здоров’ям.

Саме тому відмінною альтернативою є іграшковий комп’ютер, який можна зробити самостійно. Щоб дізнатися, як зробити іграшковий комп’ютер своїми руками, необхідно дізнатися особливості виготовлення цієї іграшки.

Як зробити іграшковий ноутбук?

Ноутбук, який буде розкладатися, виготовляється з наступних матеріалів:

 • Щільний картон
 • Чорний фон (папір)
 • Клей
 • Олівець і лінійка
 • Ножиці

З картону слід вирізати два квадрата, які з’єднуються між собою клейкою стрічкою. Можна взяти цільний шматок картону, який потрібно просто зігнути навпіл. З картону також потрібно вирізати клавіатуру, обідок екрану і мишку. Клавіші також вирізаються з картону і приклеюються на клавіатуру.

На місце екрану приклеюється чорна папір, можна використовувати грифельну папір, на якій можна малювати крейдою і видаляти їх. Верхню кришку ноутбука можна обклеїти наклейками або зробити іменну підпис дитини.

Комп’ютер з картону

Картон – дуже універсальний матеріал, з якого можна зробити дуже багато цікавих виробів. Якщо ви не знаєте, як зробити комп’ютер з картону своїми руками, то докладна інструкція допоможе вам впоратися з цим завданням.

Спробуйте виготовити стаціонарну версію комп’ютера. Спочатку потрібно визначитися з розміром монітора, для якого необхідно зробити міцну підставку з щільного картону. Зробити стаціонарний комп’ютер також просто, як і ноутбук, матеріали використовуються ті ж самі.

Комп’ютер для ляльок

Кожна дитина, що грає з ляльками, любить додавати в процес гри різні елементи. Комп’ютер стане приємним сюрпризом для дитини, до того ж простий варіант для ляльок можна зробити самостійно.

Майже вся іграшкова техніка виготовляється з картону і паперу, в даному випадку необхідно підібрати розмір комп’ютера, відповідний розміру ляльки.

Прикрасити готовий комп’ютер можна різнокольоровим папером, аплікаціями, наклейками або просто розмалювати його. Клавіатуру можна намалювати на картоні або зробити для неї маленькі заготовки, які приклеюються на нижню частину ноутбука.

Корисні відео уроки на тему як зробити комп’ютер для ляльок своїми руками зможуть стати відмінною підмогою в цій справі.

Корисні поради по виготовленню

 1. Перед початком роботи підготуйте всі необхідні матеріали, які ви будете використовувати для поробки.
 2. Потрібно вибрати тип комп’ютера, визначитися з його логотипом і максимально точно зобразити його на корпусі.
 3. На робочому столі з паперу можна відтворити всі необхідні іконки, наклеїти їх або просто намалювати на екрані, використовуючи кольорові маркери або олівці.
 4. Можна заздалегідь роздрукувати фотографію, яка буде служити фоном для екрану комп’ютера.
 5. При виготовленні клавіатури можна заздалегідь заготовити клавіші і намалювати вручну кожну з них, так комп’ютер вийде більш реалістичним.
 6. Для стаціонарного комп’ютера або ноутбука потрібно зробити міцну підставку з товстого картону.
 7. Можна використовувати будь-які елементи декору для іграшки, які подобаються дитині.

Різноманітні фото комп’ютера, зробленого своїми руками допоможуть створити таку іграшку самостійно і порадувати дитину відмінною виробом, яка стане незамінною частиною його гри.

Додаткові елементи

Для створення простого комп’ютера з картону потрібно трохи матеріалів, це надзвичайно проста робота. Іноді можна добути непрацюючі елементи цього пристрою, це може бути стара миша або неробоча клавіатура.

В такому випадку дитині буде трохи цікавіше натискати на клавіші в процесі гри, адже комп’ютер стане більш реалістичним. Використовуйте роздруківки яскравих кольорових шпалер для робочого столу з вже готовими іконками, щоб створити більш реальний вигляд комп’ютера.

Паперова модель комп’ютера

Комп’ютер з паперу робиться за тим же принципом, що і картонний варіант. Виготовити таку саморобку можна разом з дитиною, йому неодмінно сподобається це заняття. Можна зробити комп’ютер з паперу, який буде максимально схожий на справжню техніку.

Для цього потрібно приділяти увагу найдрібнішим деталям, відтворюючи кожну клавішу окремо, включаючи тачпад і роз’єми під кабелю.

Роблячи паперовий комп’ютер, можна навчити дитину пристрою цього агрегату. Якщо ви не знаєте, як зробити комп’ютер з паперу своїми руками, тоді докладна інструкція стане кращим порадником у цій справі.

Докладна інструкція

 • Підготуйте два аркуші щільного паперу або картону однакового розміру. Це буде підстава і кришка, які з’єднуються між собою скотчем, також можна використовувати нитки і зшити ці дві деталі;
 • Потім потрібно перейти до виготовлення клавіатури. Використовуйте справжню клавіатуру в якості прикладу, малюючи символи в тому порядку, в якому вони повинні бути розташовані. Клавіатури та клавіші можна зробити будь-якого кольору, які подобаються дитині;
 • Екран можна намалювати або роздрукувати на принтері. Можна зробити змінний екран, так грати буде набагато цікавіше. Робіть його максимально реалістичним, адже навіть іграшковий комп’ютер повинен бути схожий на справжній агрегат;
 • Для екрану потрібно використовувати обрамлення, виготовлення з двох смужок картону. Закріпити рамку потрібно тільки по краях, тільки в такому випадку можна буде використовувати змінні робочі столи;

В якості підстави також можна використовувати вже готову картонну коробку з-під цукерок або взуття, а все інше виготовляється своїми руками з урахуванням побажань майбутнього власника.