Вироби з кіл паперу своїми руками: поетапна інструкція з фото і готової схемою

Вчимося робити красиві вироби з кіл паперу своїми руками поетапно. Легкий майстер-клас для дітей будь-якого віку, багато фото, а також ексклюзивні ідеї від майстринь порталу.

За допомогою нарізок геометричних форм можна створити безліч оригінальних аплікацій. У виробах з кіл папери для дітей легко зобразити вітальні листівки і тварин. Зручна форма дозволяє задіяти фантазію і нестандартне мислення.

Картина з кіл

На першому етапі слід підготувати шаблони, матеріали і вибрати потрібну тему. Для виготовлення аплікації знадобиться кольоровий папір для елементів, щільний картон для фону, клей, ножиці, циркуль або круглі шаблони. Замість паперу можна використовувати шматочки тканини, фетр або ватяні диски.

Ідеї комбінування

Для виготовлення кіл знадобиться кольоровий папір. Дитині дуже сподобається вирізати кола. Проста геометрична фігура може виявитися складним для дошкільнят, при роботі з щільним матеріалом. Урізноманітнити круглі деталі можна півколами. Для більш складних виробів можна використовувати окремі частини кола.

Варіанти аплікацій

Найлегше створювати вироби з кіл кольорового паперу за готовими шаблонами. Самими простими вважаються плоскі варіанти. До головного фону приклеюється папір повністю, без виступаючих деталей.

Набагато цікавіше виглядають об’ємні аплікації, деталі кріпляться частково, а вільні краї підгинаються для додання обсягу.

Для дошкільнят

Вироби з кіл для дитячого саду допоможуть розвинути творчі здібності та ознайомлять з геометричною формою. А готовим результатом можна прикрасити дитячу кімнату.

Для виготовлення сонечка знадобиться картон, кольоровий аркуш для фону, червона, чорна і біла папір. На щільний картон приклеюється основою фон світлого кольору.

Для створення кіл можна використовувати циркуль або кола різних діаметрів. З червоного паперу вирізається коло для крил, і майже повністю розрізається навпіл, залишається буквально 1 див. для ефекту розкритих крил.

Трохи меншого діаметру вирізається чорний круг для тіла, і ще менший коло для голови. Маленький круг ділиться навпіл. Можна зробити багато маленьких кружків, для імітації точок на крилах.

Всі деталі приклеюються до тла. Можна додати очі з білих кружечків і чорним фломастером намалювати зіниці. Щоб зробити божу корівку об’ємніший, можна вирізати два червоні кола, скласти навпіл і приклеїти тільки однією стороною, друга вільна сторона і буде надавати обсяг.

Кольорова гусениця

Барвиста гусениця може бути необмеженої довжини, з великою кількістю відтінків. Дана тема для виробів з паперу, допоможе закріпити знання кольорів. З кольорових аркушів вирізаються колу одного діаметра, і приклеюються на кольоровий аркуш один за іншим.

Надаючи довжину і форму гусениці, останній верхній коло послужить головою, де за допомогою чорного олівця дорисовываются носик, очки і посмішка.

Квітка

Квітка теж можна створити з різнокольоровими пелюстками. Для пелюсток необхідні кольорові круги, для листочка колу розрізані навпіл. Виріб можна доповнити галявиною, зробленої з півкола.

Якщо дитина насилу справляється з виробами з паперу з кіл, півкіл, то дорослі можуть самі вирізати деталі, щоб малюку залишилося їх тільки наклеїти.

Святкові аплікації

Для свята будуть актуальні тематичні листівки. До нового року можна використовувати ватяні диски, з них вийде чудовий сніговик. На 8 березня доречні вази з квітами, виконання з половинок кола. З окремих маленьких кіл можна викласти цифру вісім.

Зручна геометрична форма дозволяє створити безліч ідей, завдяки чому розвивається фантазія, а час проходить з особливим інтересом. Неспроста дані підробки дуже популярні в садках.

Декоративні елементи

Вироби з кіл папери в школу можуть виконати декоративну функцію. Можна створити панно для інтер’єру, зобразивши на ньому фрукти і ягоди. Для об’ємності деталі приклеюються частково, вільні краї підгинаються і подкручиваются.

Для нового року з кіл легко створити гірлянду, вирізавши різнокольорові круги одного діаметра і скріпивши їх між собою, клеєм або двостороннім скотчем.

Ялинку прикрасить новорічний об’ємний шар. Для виготовлення знадобиться кольоровий папір, актуальні будуть листи з золотистим і сріблястим блиском. Додатково буде потрібно лінійка, клей, ножиці, олівець.

З паперу вирізається двадцять кіл. Всередині кожної деталі малюється рівносторонній трикутник. Коло складається з ліній, сторони повинні вигинатися лицьовою стороною нагору. У результаті вийдуть трикутники з кола.

До першої деталі приліплюється дві, до скріпленим трьом елементам додається ще п’ять. В результаті повинен вийти купол, в нього вставляється декоративна стрічка. За аналогією виготовляється другий купол з п’яти деталей. Останні десять кіл скріплюються в ланцюжок, яка з’єднає між собою два куполи. Новорічний куля готовий.

Полуниця

Для літньої теми підійде тема ягід. Особливо цікаво виглядає модульні аплікації. Рекомендується заздалегідь підготувати робочі матеріали і вирізати шаблони.

вироби потрібно два кола червоного кольору і шість зеленого — однакового діаметру. Для оформлення ягідки потрібно шість маленьких кіл. Червоний деталі підгинаються у формі полунички, а всі зелені кола складаються навпіл.

На кольоровий фон в нижній частині приклеюються полунички, кожна прикрашена зеленими міні-колами. А над ними розташовуються кола побільше. Доопрацювати картину можна за допомогою кольорових фломастерів. Поєднавши ягоди і листя зеленою лінією, а ягідки темно червоним кольором поставити точки.

Ідей з виготовлення дуже багато, можна включати особиста уява або використовувати фото виробів з кіл папери як зразок. Головне заздалегідь підготувати місце, зібрати всі матеріали.

Робочий стіл повинен бути з хорошим освітленням. І саме головне позитивний настрій дитини, на спільне проведення часу. Творчі заняття без настрою, можуть викликати внутрішній протест малюка.

Фото виробів з кіл папери