Вироби з туалетних втулок своїми руками поетапно: інструкція з фото та описом

Проста інструкція з фото і детальним описом, як зробити красиві вироби з туалетних втулок своїми руками. Схеми, шаблони, красивий дизайн.

Спільна творча діяльність з дитиною — є прекрасним варіантом проведення часу. Батьки прищеплюють з дошкільного віку інтерес до творчості. В процесі освоюються тонкощі руху пальців рук, в результаті це добре позначається на розумовому розвитку.

Необов’язково мчать в магазин за придбанням товарів для мистецтва. Наше помешкання містить чималу кількість підручних засобів, які можна використовувати для творчості. Не слід позбавлятися від втулки туалетного паперу, їй можна подарувати друге життя. За допомогою цього матеріалу легко створити безліч оригінальних предметів.

Білочка

Для виготовлення білочки потрібно щільний папір помаранчевого і персикового кольору, чистий білий аркуш, втулка, клей, лінійка, ножиці, маркери.

Щоб дізнатися як зробити саморобку з туалетного втулки у вигляді білочки, необхідно слідувати подальшої інструкції:

 • З щільної помаранчевої паперу вирізується шматочок паперу відповідного розміру втулки. Кольоровий аркуш наклеюється на втулку.
 • Для вушок звірка, потрібно симетрично притиснути боку трубочки з одного боку.
 • Хвіст створюється з картону, ближче до основи хвоста має бути розширення.
 • Із щільного паперу вирізають міцні лапки здатні утримати горіх.
 • З бежевого листа вийде мордочка звіра у вигляді сердечка. З білого паперу вирізають зубки, великої і довгої форми.
 • Всі елементи фіксуються клеєм. Горішок так само кріпиться за допомогою клею. Хвостик трохи підкручує за допомогою ручки. А фломастером домальовується носик.

Пингвинчик

Відмінним доповненням до білочці послужить пингвинчика. Для виготовлення дитячої вироби з туалетного втулки потрібно чорна, бежевий, блакитний і білий папір, а також лінійка, клей, ножиці, олівець.

Етапи приготування:

 • З чорного паперу вирізається прямокутник, підходить за розміром до туалетного втулці.
 • За допомогою клею чорний лист акуратно фіксується на трубочці.
 • З чистого листочка вирізається форма груші, трохи менше довжини трубочки.
 • Білий відрізок кріпиться на вже чорної втулці.
 • З світло-коричневого паперу вирізається носик у формі трикутника.
 • Лапки виходять з двох помаранчевих квадратиків з округлими кутами.
 • Для бантика можна вибрати ліловий і синій колір.
 • Всі готові деталі кріпляться до втулки за допомогою клею.
 • Останнім кроком створюються крильця. З чорного паперу вирізається два овалу, трохи подкручиваются і приклеюються до основи з боків.

Дракон

Саморобку з втулок своїми руками у вигляді дракона, оцінять діти захоплюються чарівним світом казок.

Оригінальний виріб не займе багато часу і сил, а для виготовлення потрібні такі підручні матеріали як: картонна гільза, зелена щільний папір, кольорові аркуші жовтого і зеленого кольору, ножиці, маркери, клей і олівець.

Покрокова інструкція:

 • З зеленого листа вирізається прямокутник відповідний розмірів втулки.
 • Готовий лист приклеюється до картонної втулці, надлишки обрізаються.
 • Для лапок вирізається два трикутника округлої форми.
 • Для носа підійдуть два міні-трикутника.
 • З світло-оранжевими папери вирізається два півкола для очей.
 • Втулка прикладається до аркуша паперу, на аркуші дорисовываются і вирізаються крила.
 • З щільного картону створюється мордочка двоголової звіра.
 • Всі елементи з’єднуються за допомогою клею. Чорним маркером дорисовываются зіниці, ніздрі і усмішка.

Святкові вироби

Новорічні вироби з втулок у вигляді сніговиків, зможуть створити діти середньої групи самостійно. На додаток до картонної трубочці знадобиться кольоровий папір, білий аркуш, ножиці, клей.

На втулку приклеюється білий аркуш. З кольорового паперу вирізається три різнокольорові кружечки. З помаранчевого листа для створення носика вирізається подовжений трикутник. З чорного паперу два маленьких гуртка для очей.

Всі деталі склеюються, внизу втулки в довжину викладаються три кольорових гуртка, над ними розташовується носик, і ще вище вічка. Чорним маркером домальовується посмішка під носиком, і дві точки на кольорових колах для імітації гудзиків.

Органайзер

Які вироби можна зробити з туалетного втулки, які зможуть виконати не тільки декоративну, але і функціональну задачу. З картонної трубочки вийде чудовий органайзер для гумок. Перед початком робіт потрібно підготувати тканину, клейовий пістолет, кришку відповідну діаметру втулки, канцелярські кнопки.

Першим ділом втулка повністю обертається тканиною і приклеюється, залишаючи відкритою тільки одну сторону. З тканини вирізається коло відповідний розміру пластикової кришки. Чотири канцелярських кнопки кріпляться до основи для стійкості вироби.

Фото виробів з туалетних втулок наочно демонструють, як цікаві і практичні, можуть бути вироби, і за своєю функціональністю і зовнішнім виглядом ні скільки не поступаються магазинним товарів.

Новорічні ідеї

Досвідчені майстри весь рік збирають корисні матеріали, щоб прикрасити будинок до свята. Вироби з туалетних втулок до Нового року відмінно прикрасять приміщення напередодні казкової ночі.

Якщо за весь рік вдалося зібрати близько 30 втулок, то можна з легкістю створити стильну і неповторну ялинку. Для виготовлення знадобиться 28 картонних трубочок для ялинки, і три штуки для підстави, прикрасять вироби невеликі іграшки і фарби.

Всі трубочки фарбуються зеленою фарбою зовні і всередині. Виріб збирається з самого низу, кожен наступний шар розташовується в шаховому порядку на зменшення. В кожне коло можна за допомогою нитки зафіксувати міні-іграшки.

Нижні втулки для заснування фарбуються коричневою фарбою, ставляться вертикально і підтримують всю конструкцію. Готовий виріб можна прикрасити намистом, мішурою або дощиком.

Існує багато ідей, завдяки яким можна розвинути в дитині творчі здібності. Крім прекрасного проведення часу, будуть створені оригінальні подарунки або стильні предмети декору. Використовуючи готові інструкції або включаючи свою фантазію, можна створити цікаві вироби для свого самовираження.

Фото виробів з туалетних втулок