Як намалювати коня покроково олівцем: урок малювання для дітей

Легкий майстер-клас для початківців, з фото і опис всіх етапів як намалювати коня. Кращі ідеї для створення оригінальних малюнків олівцями і фарбами.

Виконувати малюнки тварин, вельми цікаве, але не просте заняття. Зобразити кролика не так важко, але коли з’явилося бажання намалювати коня, потрібно докласти великі зусилля.

Для початку необхідно докладно вивчити поетапну інструкцію, як намалювати коня. Розібратися в будові витончених тварин.

Пропорції коні

Кожен художник, який хоча б раз малював цього звіра, стикався з проблемними пропорціями. Подовжені ноги з масою м’язів не завжди виходять природно.

А тіло часто виходить не таким витонченим і натуральним. Знайти ту гармонію, досить непросто. Для того щоб конячка не виявилася поні або ослом, треба дотримати відповідність усіх деталей: довжини шиї, голови і вух, тіла і ніг.

Як намалювати коня олівцем? Насамперед, необхідно вивчити кілька намальованих зображень коні, або фотографій цих тварин. Звернути увагу на різні ракурси. Коли художник бачить об’єкт з усіх сторін, йому легше зобразити його на папері.

Малюнок стане більш правдоподібним, якщо всі деталі будуть промальовані відповідно один одному. Не варто відразу звертати увагу на дрібниці. Спершу, зображуються великі частини тіла і вже після, дрібні деталі. Завдяки покрокової інструкції для початківців художників, створення картини буде більш легким.

Як легко намалювати коня? Найпростішим способом є покрокове виконання малюнка. Досвідчений живописець легко впорається з поставленим завданням, а новачкові доведеться складніше

  1. перший Крок. Тіло — Для початку, малюється прямокутник, згодом перетворений овал. Це буде схематичне зображення тіла коня.
  2. Крок другий. Ноги — Тонкими лініями, намічаються кінцівки тварини.
  3. Крок третій. Шия і голова — Шия коні трохи згинається до низу. А голова намічається у вигляді трикутника.
  4. Крок четвертий. Деталі — На даному етапі приділяється увага промальовування дрібних деталей. Намічаються хвіст, розташування очей і вух, рота і ніс.
  5. Крок п’ятий. Завершення — Дорисовываются м’язи. Не варто випускати з уваги розташування м’язів, в русі. Це додасть природності. Звертається увага на копита. Вони мають невеликий загин тому.

Форми уточнюються більш товстими лініями. Опрацьовуються деталі. Найбільш велика частина коня, це тіло. Ноги, віддаляючись від тіла, стають більш тонкими.

І так, як просто намалювати коня, розібралися. Малювати поетапно зовсім не важко, і з такими завданнями легко впорається навіть новачок. Таким методом можна зображати та інших тварин.

Малювати просто

Часом, зображуючи складні форми можна заплутатися в пропорціях і розмірі. Щоб уникнути таких помилок, і вдаються до малювання зображення спочатку простими формами. Наприклад, тіло коня зображують у вигляді простої конструкції.

Вона включає в себе циліндри, куби і піраміди. Так само надходять з іншими частинами тулуба. Варто спробувати розділити ноги на прості геометричні фігури. Це помітно прискорить пошук пропорцій.

Колінні суглоби передніх кінцівок зображуються у вигляді куба. Вони кілька видаються вперед. А на задніх ногах, намічаються овали. Їх форми помітно відрізняються від колін передніх ніг. Так як вони мають прогин назад. Суглоби як спереду, так і ззаду знаходяться трохи нижче середини по висоті ноги.

Поділ хитромудрих фігур на елементарні форми, є основою в малюванні різних по складності об’єктів. Завдяки схемі, формується пластика та особливості будови тварини.

не Можна не помітити, що за основу коні використовувалися кутасті форми. Якщо схематично зображати представників котячого роду, в основу ляжуть округлі форми. Для цього і вивчаються малюнки і фотографії обраних тварин.

Більше начерків

Буває так, що художник сидить з інструментами в руках, але ніяк не починає процес. Таке заціпеніння може настати через брак натхнення. Занадто багато малюнків зроблено, або навпаки довго не було процесу.

Настає втома від образотворчого мистецтва. Для прискорення процесу, Досвідчені художники, починають створювати начерки або мініатюрні замальовки. Не намагаючись закінчувати свої роботи.

Розпочинають справу, з так званої «розминки», виконання необхідних вправ. Зображують кінь в різних позах і положеннях, відводячи на одну замальовку не більше п’яти, десяти хвилин. Малюнки повинні виходити більш простими і легкими, без деталізації.

Основна задача при цьому, це вловити пластичність руху і вірність пропорцій. Скаче жеребець, мирно стоїть або лежить кінь. Чим більше позицій зарисовывается, тим краще.

Кінь крупним планом

Багато хто бажає зобразити морду коня крупним планом. Необхідно зауважити, що це дуже непросто. У коней голова має досить непросту форму. Тому перш ніж почати малюнок, ретельно вивчається форма голови і складні пропорції.

Однак для новачків було розроблено простий метод. Поетапна замальовка олівцем. Якщо вивчити, як працює цей метод, можна відзначити, як створюються складні форми з простих геометричних фігур. Просуваючись від примітивних форм до більш складних, і створюється гарне зображення.

Виконуючи роботу за поетапно, не кваплячись, досягаються більш задовільні результати. Аналогічно малюнку коні на весь зріст, малюнок голови починають з визначенням найбільш об’ємних частин, розташування очей і носа, вух і рота. Тільки потім домальовують контури дрібних деталей і нюансів.

Різноманітність

Просто намалювати кінь на картині, можна зображуючи тільки легкий силует. Ефектно буде виглядати темний образ без додаткової деталізації.

Можна промальовувати упряжку коней, вибираючи цікаві пози і сюжетні лінії.

Намалювати коня зможе кожен охочий. Головне не забувати що кінь, це жива істота. Воно має свій норов, настрій. Морда втомленою, сумною коні буде відрізнятися від вогняного (ото ж здоров’ям коня, а дикий жеребець буде відрізнятися від запряженого.

Фото малюнка кінь