Як намалювати лева поетапно олівцем: легкий майстер-клас для дітей

Покрокова інструкція з фото і описом всіх етапів створення гарних малюнків. Вчимося малювати лева покроково своїми руками, легка схема з фото та описом.

Хто-то легко зможе намалювати будь-який малюнок, чи то тварина, пейзаж або портрет. А кому-то знадобиться шаблон, щоб намалювати красиво. Не впадайте у відчай, якщо малюнки не вдаються добре і з першого разу.

Навіть якщо хтось не вміє малювати, то на допомогу завжди прийдуть майстер-класи з малювання. Спробуйте сьогодні намалювати лева з допомогою поетапної інструкції.

знадобиться

 • Папір
 • Олівець – краще малювати їм, щоб стерти непотрібні і неправильні лінії
 • Ластик
 • За бажанням фарби або кольорові олівці, щоб розфарбувати готовий малюнок

Кілька фактів про льва

Перш ніж приступити до поетапного інструкції, як намалювати лева, буде цікаво дізнатися декілька фактів про це прекрасному і дивовижному хижака:

 • Лев відноситься до сімейства котячих і є практично найбільшим її представником
 • Кожен знає приказку: Лев – цар звірів
 • Голова лева завжди увінчана гривою. Він єдиний з сімейства котячих, у кого вона є
 • Розрізняють львів з Африки та Азії, за зовнішнім виглядом вони різні

Малюємо лева поетапно

 1. Почати малюнок треба з носа
 2. Потім від носа треба буде намалювати голову з гривою
 3. Промальовувати гриву повністю по всій довжині голови до шиї
 4. Потім продовжити малюнок по спині лева, малюючи таким чином тіло
 5. Після промальовані спини і частини тіла малюються ноги
 6. Тепер потрібно закінчити малюнок тіла, додавши живіт, нижню частину тулуба і гриву, якщо вона не була домальована
 7. Зараз потрібно додати другі пари передніх і задніх лап
 8. Залишилися дрібні деталі – хвіст, риси мордочки, дрібні штрихи на тілі

Тепер Ви знаєте, як намалювати гарного лева без праці, повторюючи по кроках кожен етап навчання.

Малюємо Короля Лева

Щоб не шукати, як намалювати Короля Лева, не потрібно шукати майстер-клас. Досить просто звернутися до цього опису.

Для початку потрібно взяти за зразок кадр з мультфільму або картинку. Для схематичного зразка малюється спершу голова у вигляді овалу, потім йде лінія шиї до тіла – колу, а до нього вже примикає овал задньої частини тіла.

Потім на голові можна промальовувати дрібні риси обличчя, такі як очі, вираз мордочки, ніс, рот. У вигляді точок позначити місце зростання вусів, самі вуса. Не забувайте, що вуса у лева досить товсті, їх потрібно зобразити правдоподібно.

Потім йде черга вух і гриви. Після цього схематичного кола малюється тулуб, до нього пририсовываются масивні лапи. Шерсть можна позначити фарбами, чергуючи світлі і темні відтінки.

Далі малюється хвіст і дорисовываются дрібні штрихи, які необхідні для малюнка. Тепер Ви знаєте, як легко намалювати лева.

Малюємо лева з дитиною

Леви бувають різні, і якщо дорослим під силу намалювати лева практично в теперішньому вигляді, то дитина може задуматися, як намалювати лева олівцем. Наступний майстер-клас розповість, як намалювати лева з мультика легко і просто.

В першу чергу малюється голова у вигляді трапеції. До неї зверху пририсовываются два кола – це вуха. До голові потрібно додати тулуб у вигляді ще однієї трапеції, але трохи менше за розміром.

Потім до тіла додати лапи у вигляді чотирьох півкіл, чергуючи їх один з одним. Передні лапи будуть на передньому плані, а задні трохи віддалік.

Далі голова обрамляється гривою, їй надаються більш плавні риси. Малюється мордочка. Лінії тіла теж скругляются, стають м’якше. Залишилося тільки домалювати хвіст, і лев готовий!

Простий лев олівцем

Ще один простий рисунок, який можна повторити з дитиною. В цьому майстер-класі голова вже зображується у вигляді кола. В ній відразу можна намалювати всі риси мордочки – очі, рот, ніс, точки для вусів.

Потім до голови треба домалювати гриву. Робиться це досить просто – просто лініями з зигзагом навколо голову обрамлення малюється.

Тепер черга тулуба – його домальовувати до голові у вигляді витягнутого овалу. Додаються дві пари лапи – одна пара спочатку, а друга пара в кінці. Пририсовывается хвіст. Львенок готовий! Можна додатково попросити дитини проявити фантазію та попрацювати творчо, розфарбувавши вийшов малюнок.

Лев в мультяшному стилі

Ще один досить простий спосіб, як намалювати лева. Відмінність цього способу в тому, що тіло малюється разом з лапами, не потрібно промальовувати окремо кожну його частину.

Малюється кругла голова, далі малюється ще один круг трохи більше, щоб з нього потім промалювати гриву. Далі на голову пририсовывается тіло, воно має бути цілісним, разом з ногами.

Після цього малюється хвостик. На мордочці потрібно намалювати очі, ніс, рот, вуса. Гриві надається пишність і хвилястість. Ще один лев в мультяшному стилі готовий.

Малюємо лева з дитиною

В цій покрокової інструкції, на відміну від попередніх, спершу потрібно намалювати тіло у вигляді овалу. Після цього до тулуба пририсовываются лапи, хвіст. Далі тіло вінчає голова, хвиляста грива. Можна намалювати її у вигляді пелюсток, як у квітки.

Потім залишаються дрібні штрихи – десь домальовується шерсть, можна намалювати навіть кігті. На хвості обов’язково потрібно намалювати пензлик – без цього лев не буде левом.

Лев трикутника

Цей спосіб підійде більше для тих, хто вже володіє якимись навичками малювання. Суть способу полягає в тому, що спочатку малюється одна фігура – трикутник. Він зображується дуже схематично, прямі лінії і ретельна вырисовка тут не потрібні. Досить буде нарису.

Потім на верхівці малюється голова. Додаються необхідні атрибути – вираз морди, вуха, грива. Після цього у лівий кут малюються витягнуті лапи, в праву частину домальовується тіло.

Виходить, що позу лев зайняв лежить. Малюються інші штрихи, робляться начерки у вигляді тіней за допомогою олівця. Можна проявити фантазію і додати якісь свої деталі.

Фото поради, як намалювати лева