Як намалювати поні своїми руками поетапно: майстер-клас з малювання олівцями і фарбами

Вчимося малювати поні олівцями або фарбами в домашніх умовах. легка інструкція з описом всіх етапів створення унікального малюнка своїми руками.

Відомо, що коні і поні зображувалися здавна ще на наскельних малюнках. У минулому це пояснювалося дуже просто — це транспорт, засіб для відпочинку і для спорту, зображення коня міцно закріпилося в образотворчому мистецтві. цим фактом важко посперечатися.

Крім того, у багатьох мультфільмах і серіалах в якості головних героїв фігурують ці милі тварини. Це обумовлює зростаючий інтерес до поні.

Поні з мультика

Багато маленькі дівчатка задаються питанням, як намалювати травень літл поні. Напевно, багатьом знайомий цей легендарний мультфільм. Якщо ви хочете самостійно намалювати це тварина, запасіться терпінням і підготуйте робочу поверхню.

Для того, щоб намалювати цього персонажа, нам знадобитися:

 • простий олівець;
 • ластик;
 • папір;
 • кольорові олівці або фарби.

Інструкція

Щоб зрозуміти, як намалювати поні поетапно, слід звернутися до інструкції. В даному підзаголовку можна буде познайомитися з послідовністю виконання малюнка.

 1. У правому верхньому куті намалюйте звичайний коло. Він повинен бути схожий не стільки на коло, скільки на овал. В майбутньому — це буде голова маленької витонченої конячки.
 2. Потім необхідно намалювати тіло конячки. Цей мультяшний герой має досить маленьке тільце. Тому для зображення знадобитися намалювати невеликий півколо знизу — під першим овалом і зліва. Перший півколо — це продовження мордочки чарівного тваринного, а овал зліва — це саме тіло.
 3. Тепер нам необхідно намалювати ноги. Робити це необхідно від тулуба майбутнього тварини. Постарайтеся намалювати кілька ліній, а потім з’єднати їх.
 4. Тепер можна приступити до зображення милої мордочки тварини. Тут ви можете проявити фантазію, вибрати будь-який вираз обличчя, що вважаєте за потрібне.
 5. Розфарбуйте вийшов малюнок.

Спосіб 2

Також ви можете намалювати поні олівцем більш професійно. Цей варіант більше підійде не для юних художників, а для дорослих. Для реалізації задуму вам знадобляться гумка, олівець.

Для початку слід зрозуміти, де буде починатися і закінчуватися малюнок. Для цього слід відступити кілька сантиметрів з боків і намалювати два кола, з’єднавши лінією. Після чого необхідно нанести 12 однакових квадратів — це потрібно для того, щоб поні вийшло пропорційним і красивим.

Щоб зрозуміти, як намалювати красиву поні, необов’язково бути фахівцем, достатньо лише слідувати інструкціям і рекомендаціям. Тепер ми повинні намалювати декілька розмірних кіл для того, щоб сформувати приблизне уявлення про пропорції тіла.

Додайте до вже намічених лініях лінії живота і спини. Однією з характерних особливостей поні від коней є наявність живота. Тому рекомендується зробити його досить характерним.

На даному етапі слід простим олівцем обвести всі необхідні для малюнка лінії. Це необхідно для розуміння того, що тварина дійсно схоже на поні. Якщо ви відчуваєте, що десь щось промалювали недостатньо, виправте.

Тепер можна зайнятися опрацюванням деталей. Для цього необхідно прибрати зайві лінії і обвести готовий контур. Тепер можна промальовувати волосся на гриві, очі, копита та інші деталі. Такий малюнок можна розфарбувати простим олівцем, роблячи певні акценти над важливими частинами, а можна залишити в такому виконанні, що теж буде виглядати досить виграшно і самобутньо.

Спосіб 3

Є ще один вельми цікавий і простий спосіб зображення поні. Розглянемо, як намалювати поні поетапно.

 1. Відзначте основні допоміжні лінії, які допоможуть зрозуміти, де буде знаходитися тварина.
 2. У вже наявні лінії вписуємо три овалу. Два — майбутнє тулуб, один — голова.Тепер можна поставити крапки на місці, де будуть розташовані копита. Потім з’єднуємо отримані точки суцільною лінією. Вони повинні бути досить гострі та точені, так як суглоби ніг у поні мають грубе будову.
 3. Тепер необхідно намалювати рот, очі та інші необхідні деталі. Додаємо гриву і хвіст. Обратие увагу, що хвіст у поні набагато довше, ніж хвіст у коня.
 4. Для того, щоб малюнок виглядав ще більш професійно, можна додати зображення м’язів і суглобів на тілі поні.
 5. Тепер необхідно прибрати зайві допоміжні лінії і розфарбувати вийшов малюнок.

Поради

Щоб зрозуміти, як намалювати поні олівцем, розглянемо декілька корисних порад, які можна використовувати у майбутньому:

Змальовувати — так, це дійсно непоганий спосіб «набити руку» починаючому художникові. Нічого образливого в цьому немає. Для цієї процедури ви можете роздрукувати зразок і прикласти його до скла.

Бажано проводити цю маніпуляцію вдень, коли сонце найбільш активно. Тепер повторіть всі лінії з готового малюнка на свій малюнок готовий.

Придбайте розмальовку. Ну і що, що ви вийшли з того віку, коли не соромно розфарбовувати малюнки з готового збірки. Нехай ви не навчитеся професійно малювати поні, зате ви зможете стилізувати готовий макет, реалізуючи свої найсміливіші мрії в малюнку.

Отже, в даній статті ми розглянули кілька варіантів зображення поні. Ми подивилися як намалювати поні з мультика, як малювати більш реалістичне зображення поні. Більш того, у статті є кілька порад для реалізації творчих ідей. Найголовніше — не боятися припуститися помилки.

Фото поні