Як намалювати танк поетапно олівцем: майстер-клас з фото та описом

Покрокова інструкція з фото і описом, як намалювати танк своїми руками. Докладний огляд схеми створення незвичайних малюнків від досвідченого художника.

Практично всі хлопчики люблять малювати малюнки на військову тематику. Комусь більше подобається малювати солдатів, комусь лицарів, хто любить військові машини, а хто-то зброя. У цій статті ви дізнаєтеся кілька способів, як легко намалювати танк.

Простий танк для дітей

Цей малюнок зможе подужати будь-який початківець художник, навіть учень початкових класів. Якщо ви хочете зобразити військову машину, просто дотримуйтесь покрокової інструкції для початківців.

Крок 1

Намалюйте підстава танка. Овалом окресліть контур корпусу і зони гусениць танка. Овал повинен бути витягнутим по горизонталі і трохи звужуватися донизу.

Позначте під овалом лінію землі.

Крок 2

Зобразіть башту танка над овалом корпусом. Вона може бути трохи овальної або кутастої.

Крок 3

Намалюйте гармату. На початковому етапі вона виглядає як довгий вузький прямокутник.

Крок 4

Тепер черга за «спідницею» корпусу. Це захисна панель, що відокремлює корпус від гусениць танка.

Проведіть горизонтальну лінію приблизно на 1⁄4 висоти корпусу. Трохи нижче (буквально 2-3 мм) продублюйте її. Отриманий прямокутник повинен трохи опускатися по краях.

Крок 5

Над вежею намалюйте вузький прямокутник-люк.

На намальованих картинках у танка завжди є потовщення на кінці гармати. Намалюйте на кінці гармати квадрат.

Крок 6

Повторіть овал-корпус, відступивши 3-5 м, це буде контур гусениць.

Крок 7

Намалюйте колеса. Кіл має бути п’ять. Три центральних повинні мати один розмір, а два крайніх зробіть трохи менше. Вони повинні розташовуватися трохи вище за інших.

Крок 8

Після того, як намалювати танк олівцем, можна прикрасити його за допомогою олівців та фарб. Танки можуть бути сірими, жовтими або зеленими залежно від того, в якому середовищі його використовують.

Більшість універсальних танків мають колір «хакі». Досягти його можна змішуючи зелену, жовту, коричневу і сірої фарби в різних пропорціях.

Реалістичний танк

Один з найбільш пам’ятних танків часів Другої світової був німецький «Тигр». Пропонуємо вам поетапну інструкцію, як намалювати танк такої моделі.

Крок 1

Змалюйте контури майбутньої машини. У цьому випадку танк буде зображений не в профіль, а три чверті.

Прямими лініями позначте корпус, вежу і гусениці танка.

Крок 2

Намалюйте великий стовбур з заокругленим потовщенням на кінці і контур гусениць.

Крок 3

Деталізуйте верхню частину танка. Намалюйте прямокутник місце кріплення гармати до вежі, люк. Позначте увігнутими лініями округлість стовбура.

Крок 4

Намалюйте деталі на передній частині танка, детально прорисуйте захисні пластини, що прикривають гусениці.

Крок 5

з однією З сторін, ближній до вас, намалюйте 5 коліс. Близьке до вас колесо має бути трохи менше за інших і залишатися трохи вище.

Крок 6

Нанесіть олівцем штрихування на нижню частину стовбура, затемніть зону під захисними пластинами і між колесами. Позначте лініями, що йдуть від центру колеса до його країв ребристу структуру.

Крок 7

Додайте дрібні деталі. Прорисуйте кріплення, гаки, заклепки і болти на корпусі танка.

Танк в мультяшному стилі

Намалювати танк можна і в мультяшному стилі. Для такого малюнка не знадобиться навіть олівцевих начерків, малювати можна відразу маркером.

Крок 1

Намалюйте по центру аркуша овал.

Крок 2

Всередині намалюйте такий самий овал трохи меншого розміру.

Крок 3

Всередині малого овалу намалюйте два великих кола по центру і два маленьких з боків. В центрі кожного поставте крапку.

Крок 4

Над великим овалом намалюйте півколо-вежу.

Крок 5

Вертикальний тонкий овал над вежею позначить відкриту кришку люка.

Крок 6

Намалюйте дуло: овал в місці стикування з вежею, від нього в сторону намалюйте тонкий прямокутник і закінчите горизонтальним овалом наконечником.

Крок 7

Наш танк буде стріляти. Щоб позначити постріл, намалюйте за напрямом з дула дві паралельні лінії. Навколо них вигнутими лініями позначте хмарка.

Крок 8

Тепер можна зобразити танкіста, визирає з люка. За допомогою тоненького фломастера намалюйте схематичну голову в профіль, на голові обов’язково повинна бути каска.

Крок 9

Тепер танк можна прикрасити, а на вежі намалювати червону зірку. Щоб танк був схожий на радянський, прикрасьте його зеленим кольором, колеса зробіть чорними, а простір між ними коричневим.

Готовий малюнок може бути самостійним малюнком або використовуватися в якості основи до листівки на 9 травня або 23 лютого.

Т-34

Раз ми заговорили про радянську техніці, розповімо вам як намалювати танк Т-34.

Крок 1

У нижній частині аркуша намалюйте 5 однакових кіл. В центрі кожного поставте крапку.

Крок 2

З боків від крайніх коліс намалюйте два трохи меншого розміру трохи вище. Обведіть конструкцію по контуру і між уздовж внутрішньої сторони гусениць між колесами намалюйте маленькі трикутники-зарубки.

Крок 3

Над конструкцією намалюйте трапецію-корпус танка і над нею овал-вежу.

Крок 4

Зобразіть закриту кришку люка і прямокутник-стовбур військової машини.

Крок 5

Намалюйте на вежі радянську зірку, додайте антену, і баки паливом в задній частині машини.

Крок 6

Зафарбуйте весь танк світло-зеленим кольором за допомогою воскових олівців. У місцях затемнення поверх основного нанесіть темно-зелений колір. Коричневим олівцем намалюйте коричневі плями на корпусі і грунт під машиною.

Малювати танк зовсім нескладно. З цим завданням впорається навіть школяр. Щоб танк вийшов більш мультяшним, лінії навмисно згладжують, а використовують яскраві кольори. Реалістичний малюнок має більш графічні обриси і спокійні кольори.

Фото намальованого танка